Uzaicinājums uz semināru par fasētā dzeramā ūdens aizstāšanas iespējām ar “krāna” ūdeni

Publicēts: 2019.gada 24.septembrī

 

Biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” aicina Jūsu institūcijas pārstāvjus uz projekta “Ū-vitamīns” (projekta reģ.Nr.1-08/63/2019) ietvaros rīkoto bezmaksas semināru, kurā tiks apspriesti tādi jautājumi kā

-dzeramā ūdens lietošanas no “krāna” mīti un patiesības,

-“krāna” ūdens popularizēšana, aizstājot fasētā ūdens lietošanu,

-“krāna” ūdens pieejamības publiskās vietās, tai skaitā arī skolās un pašvaldības iestādēs, nodrošināšana jeb ūdens strūklaku izvietošanas iespējas. Semināra gaitā notiks ūdens strūklaku iespējamo risinājumu demonstrācija.

Tīrs dzeramais ūdens ir Latvijas bagātība, taču iedzīvotāji bieži to nenovērtē!

Domubiedru grupa (biedrības biedri sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens pētniecības laboratoriju un “Innocent Cafe”) projekta “Ū-vitamīns” ietvaros ir izveidojusi semināru ciklu, lai tādejādi uzlabotu sabiedrības zināšanas par dzeramo ūdeni un veicinātu “krāna” ūdens pieejamību un lietošanu. Semināru mērķis ir vērst pašvaldības un publisko iestāžu uzmanību uz saviem dzeramā ūdens lietošanas paradumiem un to radītajām izmaksām, kā arī informēt par iespējamiem risinājumiem fasēta dzeramā ūdens aizstāšanai ar “krāna ūdeni”. Tādējādi samazinot gan uzņēmumu un iestāžu izdevumus, gan to saražoto atkritumu daudzumu un veicinot videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu.

Semināru cikla ietvaros 2019.gada 18.oktobrī plkst.13:00 Ū-vitamīns viesosies SIA “LIEPĀJAS ŪDENS” telpās Kr.Valdemāra ielā 12, Liepājā.

Jautājumu gadījumā laipni aicināti vērsties pie Dr.sc.ing. Sanda Dejus, tālrunis 26591517.

Semināra dalībniekus, norādot dalībnieku skaitu un pārstāvēto institūciju, aicinām pieteikt līdz š.g. 16.oktobrim plkst.10:00, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Pielikumā: Semināra darba kārtība (atvērt šeit)